Aerobiczna 6 weidera – skuteczna i szybka droga do płaskiego i umięśnionego brzucha!

Aerobiczna 6 weidera, to popularny, zestaw sześciu nieskomplikowanych ćwiczeń, na „sześciopak” To trening, który ma być drogą do spełnienia marzeń o płaskim, mocnym brzuchu z wyraźnie zarysowanymi mięśniami. Twórcą tego planu treningowego na mięśnie brzucha, jest jeden z pionierów kulturystyki — Joe Wajder i trzeba przyznać, że szybko zdobył on licznych zwolenników, którzy udowodnili, że to naprawdę działa. Istotne jest, tylko by sztywno trzymać się narzuconego tempa – trening wykonuje się codziennie przez 42 dni i stopniowo podnosić poprzeczkę.

Aerobiczna 6 weidera — na czym polega?

Harmonogram treningów a6w trwa 6 tygodni i zawiera 6 ćwiczeń, które należy wykonywać w określonej liczbie serii i powtórzeń. Zakłada on stopniowe zwiększanie poprzeczki, dzięki czemu mięśnie nie przyzwyczają się do powtarzalnego ruchu, ale stale są angażowane w wysiłek. Wszystkie ćwiczenia wykonuje się w pozycji leżącej i każde polega na napinaniu poszczególnych partii mięśni brzucha. To właściwie kombinacja ćwiczeń polegając na unoszeniu nóg i barków (na przemian i razem, a także z wyprostowanymi rękoma lub splecionymi za karkiem)

Aerobiczna 6 weidera – dla kogo?

Trening a6w, zdecydowanie może być sposobem na zyskanie umięśnionego brzucha zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Musisz jednak wiedzieć, że nie jest ona treningiem spalającym tkankę tłuszczową! Skupia się w całości na rzeźbie — głównie wzmacnia mięśnie proste brzucha. Dlatego, najlepiej sprawdza się w przypadku, kiedy w tej partii ciała nie ma nadmiaru tłuszczu. Ewentualnie najpierw należy popracować nad jej redukcją, a dopiero następnie przystąpić do aerobicznej 6 wejdera. Trening a6w nie jest przeznaczony, tylko dla zaawansowanych kulturystów. Można spokojnie wykonywać go w domu i może się z nim zmierzyć, każdy, kto jest zdeterminowany w walce o wymarzoną, wysportowaną sylwetkę.

Aerobiczna 6 weidera — efekty:

Nie da się ukryć, że aerobincza 6 wejdera, jest niezwykle intensywnym treningiem. W końcu trwa nieprzerwanie, aż 6 tygodni i choć zaczyna się dość spokojnie, łącznie od kilkudziesięciu brzuszków, to w ostatnim tygodniu należy ich wykonać aż 432! Jak przy każdym wysiłku fizycznym, który ma służyć wyrzeźbieniu sylwetki, drogę tę skutecznie wspiera racjonalna dieta. W tym przypadku powinna być wysokobiałkowa. Bardzo ważne jest, by ćwiczenia były wykonywane poprawną techniką i bardzo dokładnie. Dzięki temu już po pierwszym tygodniu brzuch będzie wzmocniony i poczujesz, że jest twardszy. Każdy kolejny tydzień ćwiczeń będzie procentował wzmacnianiu mięśni i ich zarysowaniu. Po sześciu tygodniach, zwłaszcza u tych, którzy rozpoczynając, przygodę już cieszyli, się płaskim brzuchem (bez tłuszczu) 6 wejdera może zapewnić naprawdę spektakularny efekt, z mocno widocznym tzw. Kaloryferem.

One thought on “Aerobiczna 6 weidera – skuteczna i szybka droga do płaskiego i umięśnionego brzucha!

  1. Osobiście uważam, że brzuch powinien być trenowany tak jak każda inna partia mięśniowa, czyli raz w tygodniu 4 ćwiczenia po 10-15 powtórzeń.

Comments are closed.